מכון

מכון וקליניקה חדשנית לאבחון מוחי של בעיות רגשיות, קוגניטיביות והתנהגותיות, טיפול והעצמה אישית.

הקליניקה לנוירואנאליזה נותנת מענה לתחומים הרפואיים של הפסיכיאטריה, הפסיכולוגיה והנוירולוגיה, של פונקציות-מנטליות גבוהות.

המכון לנוירואנאליזה מביא את האבחון והטיפול לחדשנות של חקר המוח, בכך שהוא מתבסס על החידושים פורצי הדרך של חישוביות-עצבית ופסיכיאטריה דיגיטאלית (ראה קישור למידע מדעי של נוירואנאליזה).

הקליניקה לנוירואנאליזה מתבססת על טכנולוגיית אינטרנט דיגיטאלית של ‘פרופיל מוחי‘ לצורך אבחון, מעקב וטיפול.

למעשה, הטיפול כולו מתקיים במרחב הסייבר, בעזרת טכנולוגיית סקייפ ותוכנות קשר וידאו אחרות.

כאמור האבחון מתבצע בעזרת תקשורת ווידאו, בשילוב תוכנת פרופיל מוחי דרך האינטרנט. ההמלצות לטיפול ניתנות מיד.

כמו כן תכנית טיפולית שלמה נערכת במקום.

התוכנית הטיפולית בעזרת תוכנת ה’פרופיל המוחי’ מאפשרת למקסם את הטיפול, במיוחד בתחום השילובים של הטיפולים השונים-  תרופתיים ולא-תרופתיים. כמו כן, התוכנה מתרגמת את האבחנה לאבחנה מבוססת-מוח ובכך פותחת אפשרויות הבנה טיפוליות רחבות יותר. בנוסף, מעודדת התוכנה אבחנה מבדלת עם מגוון גדול של גורמים אפשריים.

ביצוע התוכנית הטיפולית מנוהל ע”י מעקב רציף המתקיים בעזרת תוכנת ‘פרופיל מוחי’ ומפגשי ווידאו לפי הצורך. בעזרת התראות וחיישנים דיגיטאליים מאפשרת התוכנה מעקב יעיל יותר על התקדמות הטיפול.

הקליניקה לנוירואנאליזה מושתתת על עקרונות המיקוד והיעילות. השיטה הינה מבוססת-תוצאות, אותן ניתן לקבל מרפואה דיגיטאלית מדעית.

האבחון והטיפול בניהול ופיקוח של פרופ’ משנה פלד אברהם, פסיכיאטר מומחה ומנהל מחלקה, בעל ניסיון רב שנים באבחון וטיפול, ומומחה בחדשנות פסיכיאטרית וחישוביות עצבית.

הנגישות לטיפול פשוטה: ניתן להתקשר ישירות לפרופ’ פלד בימים שלישי, רביעי, וחמישי, בין השעות 16:00 – 20:00

לטלפון 0522844050

מומלץ להשתמש בתוכנת וואטסאפ או סקייפ. למקרים דחופים ניתן להתקשר בכל שעה ולהשאיר הודעה עם פרטים מלאים על מנת שמטפל יחזור אליך.

Comments are closed.